Tule mukaan ja tee oma kestävän kulutuksen lupauksesi! Jokaista meistä tarvitaan.

Ota yhteyttä

Asiakaspalvelu: info@ostavastuullisesti.fi

Kun otat yhteyttä asiakaspalveluun, henkilötietojasi käsitellään tietosuojakäytäntömme mukaisesti

Sivuston ylläpitäjä
Vastuullisuusmuotoilutoimisto Infine
Alppikatu 17
00530 Helsinki
www.infine.fi

Jos törmäsit sivustolla tekniseen ongelmaan tai jokin ei toimi, kuten pitäisi, laita viestiä tuki@ostavastuullisesti.fi 

 

Yrityksille
myynti@ostavastuullisesti.fi 

Tiina Saukko
tiina@ostavastuullisesti.fi
+358 40 509 5909

Heini Hirvonen
Kumppanuudet
heini@ostavastuullisesti.fi
+358 40 518 7959

Annukka Lehtonen
Tuotteet ja palvelut
annukka@ostavastuullisesti.fi
+358 407 382 359

Soja Heino
Tuotteet ja palvelut
soja@ostavastuullisesti.fi
+358 40 835 1195

Sonja Antosalo
Tuotteet ja palvelut
sonja@ostavastuullisesti.fi
+358 50 355 8261

 

Mediatiedustelut
viestinta@ostavastuullisesti.fi 

Elina Koskipahta
Materiaalit ja muu viestintä
Elina Koskipahta
elina@ostavastuullisesti.fi
+358 40 551 2543

Heini Hirvonen
Haastattelupyynnöt
heini@ostavastuullisesti.fi
+358 40 518 7959

Löydät Ostavastuullisesti.fi:n myös Facebookista ja Instagramista